Одяг та екіпірування

12 825

Про одяг та екіпірування на тренуваннях Ніппон Кемпо
Одежда для тренировок

Для початку тренувань у нашій школі єдиноборств Ніппон Кемпо вам знадобиться лише спортивна форма. Підійдуть шорти та майка. Щоб дійти від роздягальні до зали, рекомендуємо взяти з собою капці.

Одяг: Кемпо займаються в штанах і щільній куртці Кемпоги білого або чорного кольору. І зав’язують щільним поясом – обі. На ноги дозволяється одягати спеціальне взуття зі шкіряною підошвою – кемпошузі (кемпосузі). Їх можна придбати у нас.

Захисне спорядження. Усі новачки в нашій школі перші кілька місяців займаються без богу (обладунки, захисне спорядження). Це потрібно для твердого засвоєння базової техніки та вашої впевненості в тому, що ви займатиметеся Ніппон Кемпо далі. Склавши внутрішньошкільний іспит «на обладунки», ви можете скористатися клубними комплектами для перших тренувань або замовити власний комплект в інтернет-магазині або у нас. Обладунки Ніппон Кемпо потрібні для вивчення реальної бойової техніки рукопашного бою та захисту від травм.

Читайте також:

 

Ниппон кэмпо – японский рукопашный бой в Украине, расписание тренировок, видео боев и соревнований, занятия по самозащите и самообороне с оружием и без оружия