Рубрика: Уроки


Кіхон у кемпо

Що таке кіхон. Кіхон у японських бойових мистецтвах. Особливості кіхон в Ніппон Кемпо. Два важливих значення кіхон в Кемпо. Чому кіхон такий важливий. На що слід звертати увагу під час тренуванні базових технік кіхон.

Читать

Самозахист. З чого почати

Самозахист. Самооборона. Правила здоров’я. З чого потрібно починати тому, хто хоче опанувати вміння постояти за себе? Декілька основних, базових правил, які потрібно розуміти і виконувати початківцю займатися самообороною та самозахистом. Тільки в тому випадку, якщо учень виконуватиме ці правила – він зможе досягти серйозних результатів у мистецтві рукопашного бою.

Читать

Розвиток фізичної сили

Важливість розвитку фізичної сили для рукопашного бою Ніппон Кемпо. Методи фізичної підготовки в Ніппон Кемп. Яку силу потрібно розвивати і як це робиться в Кемпо. Орієнтовна програма силових тренувань. Харчування та відпочинок під час силових тренувань.

Читать

Методика тренувань рукопашного бою Ніппон Кемпо

Відвідуючи заняття з кемпо у тренувальному залі, учень часто займається додатково рукопашним боєм та в домашніх умовах. Знаючи основні аспекти методики тренувань Ніппон Кемпо, можна побудувати правильний індивідуальний план і досягти більшого прогресу, ніж у тому випадку, якщо відвідувати тільки основні заняття.

Читать